Organizer przyszłości


Nazwa Innowacji:

Organizer przyszłości – Zestaw materiałów edukacyjnych w formie organizera do nauki nawyków skutecznego i efektywnego zarządzania sobą w czasie.

Na czym polega innowacja:

Innowacja ,,Organizer przyszłości” to zestaw materiałów edukacyjnych w formie organizera do nauki wyrabiania nawyków skutecznego i efektywnego zarządzania sobą w czasie. Składa się z następujących elementów: zestawu ćwiczeń na każdy tydzień, pigułek wiedzy pozwalających na poszerzanie informacji na temat technik zarządzania sobą w czasie oraz kalendarza i kart z dodatkowymi materiałami.

Wszystkie materiały zostały opracowane w zrozumiały sposób oraz w przejrzystej i atrakcyjnej formie graficznej. Innowacja ta jest połączeniem rozwojowego ćwiczenia z kalendarzem, które pomoże od razu planować i wdrażać zdobywaną wiedzę w życie. Konkretne ćwiczenia przygotowane na każdy tydzień pomogą przeprowadzić osobę korzystającą z organizera przez proces wyrabiania nawyków zarządzania swoim czasem.

Kto może skorzystać

Odbiorcy:

  • Osoby dorosłe, które chcą rozwinąć umiejętności zarządzania sobą w czasie i budować dobre nawyki organizacyjne
  • Osoby niepracujący, np. studenci, rodzice na urlopie wychowawczym, osoby poszukujące pracy

Użytkownicy:

  • Firmy szkoleniowe
  • Trenerzy
  • Centra kształcenia ustawicznego organizujące szkolenia z zakresu zarządzania sobą w czasie
  • Firmy i organizacje, które oczekują od swoich pracowników dobrej organizacji

Udostępniane produkty w ramach licencji 

  • Zestaw materiałów edukacyjnych w formie organizera

Innowacja jest udostępniana nieodpłatnie. Używanie innowacji do celów edukacyjnych i/lub zawodowych wymaga podpisania umowy licencyjnej (licencja niewyłączna w celach niekomercyjnych). Wzór umowy dostępny tutaj.

Autorzy Innowacji

Piotr Sobczak