Konsultacje w ramach naboru uzupełniającego


Jedna z ostatnich okazji na skonsultowanie się z realizatorami projektu! Przypominamy, że w jego ramach istnieje możliwość otrzymania grantów na innowacyjne rozwiązania w wysokości maksymalnie do 100 000 zł.

Informacje nt. terminów większości spotkań można znaleźć TUTAJ. Tymczasem, zapraszamy na indywidualne konsultacje, które odbywać się będą jeszcze przed zakończeniem trwającej aktualnie rekrutacji.

KOGO ZAPRASZAMY?

Na konsultacje zapraszamy osoby indywidualne bez względu na płeć i wiek oraz instytucje zarówno prywatne, jak i publiczne z całej Polski, w tym m.in.:

  • organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją osób dorosłych (NGO),
  • przedsiębiorstwa,
  • instytucje szkoleniowe oferujące usługi edukacyjne,
  • instytucje publiczne zajmujące się obszarem kształcenia ustawicznego,
  • publiczne i niepubliczne uczelnie akademickie, wyższe szkoły zawodowe,
  • osoby prywatne i grupy nieformalne, w tym osoby zajmujące się kształceniem ustawicznym.

DAJ SZANSĘ zabłysnąć swojemu pomysłowi – DOWIEDZ SIĘ więcej i ZDOBĄDŹ grant!

Terminy konsultacji: 29 grudnia 2016 r. oraz 3, 4, 5 i 9 stycznia 2017 r. w godz. 9.00-15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Instytut Nowych Technologii przy ul. Sienkiewicza 55 w Łodzi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na: innowacje@newtechlodz.com lub pod nr tel. 603 811 156.

Podczas konsultacji nie oceniamy pomysłów pod kątem innowacyjności. Konsultować można się również telefonicznie lub mailowo.

Przypominamy, że termin naboru uzupełniającego do pierwszej edycji naboru wniosków to 23 grudnia 2016 r. – 11 stycznia 2017 r. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi.

Więcej informacji o projekcie.