Konsultacje i spotkania informacyjne


Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących projektu „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”.

Informacje nt. większości terminów spotkań można znaleźć TUTAJ. Tymczasem, jedną z ostatnich okazji na skonsultowanie się z realizatorami projektu będą konsultacje i spotkanie, które odbędą się w środę, 23 listopada 2016 roku, w godzinach 10.00-16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Instytut Nowych Technologii przy ul. Sienkiewicza 55 w Łodzi.

 

Na konsultacje zapraszamy osoby indywidualne bez względu na płeć i wiek oraz instytucje zarówno prywatne, jak i publiczne z różnych środowisk z całej Polski, które:

  • mają pomysł na innowacyjne narzędzie / metodę / rozwiązanie,
  • zapoznały się z Procedurami realizacji projektu oraz Formularzem rekrutacyjnym.

Indywidualne konsultacje odbywać się będą w godz. 10.00-16.00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na: innowacje@newtechlodz.com lub pod nr tel. 603 811 156.

 

Dodatkowo, zapraszamy na spotkanie informacyjne osoby indywidualne, instytucje oraz organizacje, które otrzymają nowe rozwiązania i je przetestują, jak również te, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie / metodę / rozwiązanie, lecz jeszcze nie zapoznały się z założeniami projektu.

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • jaki jest cel projektu,
  • kto i na co może otrzymać grant,
  • jak zgłosić swój pomysł na innowację,
  • jakie są pozostałe formy wsparcia, oprócz finansowego, dostępne w ramach projektu.

Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 i 14.00. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu mailowo: innowacje@newtechlodz.com lub pod nr tel. 603 811 156.

 

DAJ SZANSĘ zabłysnąć swojemu pomysłowi – DOWIEDZ SIĘ więcej i ZDOBĄDŹ grant!

 

Przypominamy, że termin pierwszej edycji naboru wniosków to 8-28 listopada 2016 roku. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi.

Więcej informacji o projekcie.